Ми надаємо можливості для тих, хто після повернення з військової служби до цивільного життя, знаходиться у пошуку нового себе
«Перший, хто зустріне ветерана чи ветеранку в центрах зайнятості, – це кар’єрний радник, і кожному з них надасть всю інформацію про ринок праці в Україні. Ми дійсно допоможемо знайти роботу і бізнес теж вже готовий адаптувати робочі місця до зустрічі з ветеранами. Але це не все. Ми надаємо можливості для тих, хто після повернення з військової служби до цивільного життя, знаходиться у пошуку нового себе. Є потреба в освіті, перенавчанні, перекваліфікації – ми пропонуємо це. Є бажання отримати грант на відкриття власної справи чи її розвиток – є гранти. Для роботодавців компенсуємо витрати на облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, в тому числі і внаслідок війни. Безбар’єрність – це вимога часу», – розповіла Юлія Жовтяк.
Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання за 155 професіями та спеціальностями. Крім цього, можна скористатися ваучером на навчанням в 8 сучасних Центрах професійно-технічної освіти. Можна перенавчитися або підвищити кваліфікацію за 98 ліцензованими професіями та понад 400 освітніми програмами.
96% слухачів знаходять роботу після навчання!
Для ветеранської спільноти додатково оплачується проїзд і проживання на весь період навчання за рахунок Фонду соціального страхування. Торік понад 3 тис. ветеранів і ветеранок пройшли навчання.
За словами очільниці служби зайнятості, ветерани та ветеранки, після повернення з фронту, показують справжні лідерські якості та мають бажання відкривати власний бізнес.
Інформацію про такі можливості можна отримати в 80 офісах «Зроблено в Україні» на базі центрів зайнятості. Понад 1 тис. ветеранів вже започаткували власну справу на суму понад півмільярда грн.
Детальніше в ефірі телеканалу Ми-Україна: https://youtu.be/E9X5ysbLiY8