Держава допомагає ветеранам інтегруватися у цивільне життя. Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безоплатно опанувати новий фах чи вдосконалити свої навички.
Перелік професій та освітніх програм – великий. Учасникам пропонують професійно-технічне навчання, перепідготовку, а також підвищення кваліфікації за різними професіями.
Кожна програма передбачає різний термін навчання – це може бути і один місяць, і півроку.
Серед професій, зокрема: оператор верстатів з програмним керуванням, токар, фрезерувальник, електрозварник, слюсар, водій, бухгалтер, оператор БПЛА тощо. Є й рідкісні – коваль, бляхар, бондар, бджоляр, рибовод, виноградар, вишивальник.
Навчатися можна на денній (вечірній) та дистанційній формі або у форматі дуальної освіти. Після проходження навчання надається документ про освіту державного зразка.
Для цього необхідно здійснити лише 3 кроки:
𝟭. Обрати професію або освітню програму.
𝟮. Подати онлайн-заяву або звернутися до найближчого центру зайнятості.
𝟑. Підписати договір та почати навчання.
Заявку можна подати онлайн. Рішення щодо направлення на професійне навчання ухвалюється не пізніше ніж на п’ятий робочий день з дня подання документів.
Служба зайнятості компенсує витрати на проїзд, проживання та проходження медичного огляду.
Запрошуємо наших захисників скористатися можливістю безкоштовно отримати нові знання. Кожен учасник, що братиме участь у навчанні, забезпечується індивідуальним супроводом.
Більше інформації – https://is.gd/peoFUQ