Щорічно, 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
Дата: 10.05.2024 16:09
Кількість переглядів: 819
Напередодні професійного свята вітання отримали медичні сестри КНП «Городищенське МО» та КНП « Городищенський ЦПМСД» Городищенської міської ради.
Важко уявити собі медицину без медичних сестер. Це ті люди, які постійно поряд з людьми, які допоможуть, підтримають, іноді навіть добрим словом повернуть до життя.
Щиро дякуємо вам, шановні медичні сестри, за високий професіоналізм, щоденний оперативний та якісний догляд за хворими. Кожна та кожен із вас на своєму місці робить все можливе, аби Україна якнайшвидше здобула довгоочікувану Перемогу над ворогом!