Незабаром поминальні дні і більшість наших громадян вшановуватимуть пам’ять рідних і близьких.
Дата: 08.05.2024 11:48
Кількість переглядів: 218
Тож прохання до всіх жителів нашої громади – будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля. Зберігайте світлу пам’ять про померлих з турботою про майбутні покоління.
Не використовуючи штучні квіти. Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/33965401/33e05971b7335c625f2368a5f9a0b853.jpg)