14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Дата: 14.12.2023 15:06
Кількість переглядів: 5022
Сьогодні день, який вкотре ятрить душу. Саме 14 грудня ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали життя та здоров’я, долаючи масштабні наслідки однієї з найстрашніших техногенних катастроф у світовій історії. Тому у Чорнобильському сквері у м. Городищі зібралися ліквідатори, представники громадськості, щоб пригадати всіх, хто 37 років тому плече до плеча приборкували «мирний атом».
У цей день схилімо низько голови в молитві за героями, чиє життя забрала Чорнобильська трагедія, подякуймо тим, хто рятував наші життя, і попросімо всім українцям благословення – Перемоги над ворогом, який прагне зруйнувати нашу щедру землю, поставити на коліна нескорену націю, посіяти радіаційне лихо.