УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ТАНЦЮВАЛЬНО-СПОРТИВНУ ЗАЛУ
Сьогодні у Городищенському центрі культури і дозвілля урочисто відкрили танцювально-спортивну залу. У заході взяли участь секретар міської ради Сергій Випна, перший заступник міського голови Олександр Біба, депутати міської ради Олександр Назаров та Олександр Клімов.
Цієї знаменної події дуже чекали в мікрорайоні колишнього цукрокомбінату, найбільше – діти, котрі мріють щонайшвидше використати приміщення за призначенням! Це стало можливим завдяки підтримці депутатів міської ради, їхньому розумінню важливості потреб представників усіх поколінь.
Із лютого, крім танцювального гуртка (керівник Кристина Биба), тут працюватиме секція Кунг-фу саньда. Тож, шановні батьки, уже можна телефонувати до тренера Євгена Обломія (ФОСК «Колос» Городищенської міської ради) та записувати дітей. Контактний телефон (067) 268-30-89. А якщо будуть бажаючі, то проводитимуть заняття з шейпінгу.
Городищенська міська рада не збирається зупинятися на зробленому. Заклад культури повинен жити, у ньому має лунати дитячий сміх, звучати музика, гомоніти молодь.