A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городищенська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

ГІДРОЛОГІЧНИЙ СТАН ВІЛЬШАНКИ ВИКЛИКАЄ СТУРБОВАНІСТЬ І ВИМАГАЄ РІШУЧИХ ДІЙ

Дата: 15.09.2021 15:42
Кількість переглядів: 339

Стан головної водної артерії нашої територіальної громади – р. Вільшанки – дуже поганий, ідеться вже не про допомогу,   порятунок гідрологічного обєкту. Ми бачимо лише її частину,але, переконані, не краща ситуація на всій протяжності річки, русло від самих витоків потребує очищення. Але у цьому випадку, один в полі не воїн…

Виконавчий комітет Городищенської міської ради вкрай стурбований цим питанням. Протягом останніх п’яти років із місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища передбачалося виділення коштів на  заходи з відновлення і підтримки сприятливого гідрологічного режиму Вільшанки. Але для значного природоохоронного ефекту потрібне відповідне фінансування, яке непосильне для бюджету громади.

З огляду на ситуацію виконавчим комітетом, офіційним листом від 07.04.2021 року № 01-02-17/891, внесено пропозицію до управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації про включення заходу щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Вільшанка у місті Городищі  протяжністю 8,5 км (у тому числі розроблення проектно-кошторисної документації) до обласної  Програми з охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2027  роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2021 № 5-23/VIII.

Вважаємо, що дане питання потрібно розглядати та планувати на регіональному рівні із залученням відповідних фахівців та спеціалістів тому, що дана річка потребує гідротехнічних робіт по всій її протяжності для найвищого природоохоронного ефекту. Необхідний обґрунтований висновок експертів щодо ймовірності проведення робіт, оскільки на деяких ділянках Вільшанки є об’єкти природно-заповідного фонду, що знаходяться під особливою охороною та для проведення гідротехнічних заходів потребують обґрунтування наукових установ.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь