A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городищенська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

ЧИ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ ЗА ПЕРЕБУВАННЯ У ВІДДІЛЕННІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ ЦІЛОДОБОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ/ПРОЖИВАННЯ?

Дата: 08.09.2021 15:44
Кількість переглядів: 30

 До Городищенської міської ради не одноразово звертаються громадяни із проханням влаштувати рідних у відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання с. Валява, цікавляться, на яких умовах – безоплатній чи комерційній основі – здійснюється догляд за літніми чи немічними людьми.

КЗ «Городищенський ЦНСП» інформує, що на отримання соціальної послуги  за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно), згідно зі ст. 28 Закону України «Про соціальні послуги»  від 17.01.2019 № 2671-VIII, який введений в дію з 01.01.2020 року, мають право особи з інвалідністю I групи, а також громадяни, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб. 

Якщо  сукупний дохід перевищує два прожиткові мінімуми, але не більше чотирьох, отримують соціальну послугу стаціонарного догляду з установленням диференційованої оплати, що становить 80% від вартості утримання.

Решта громадян перебувають у відділенні  на платній основі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь