В суботу відбулись ігри 3-го туру відкритого Чемпіонату Городищенської ОТГ з футболу сезону 2021 року.
Дата: 13.06.2021 15:40
Кількість переглядів: 567
Користуючись нагодою голова федерації футболу Олександр Яремчук та головний спеціаліст міської ради Віталій Залозний провели нагородження срібного і бронзового призерів останнього Чемпіонату Городищенського району з міні-футболу сезону 2020-2021 років. Було вручено кубки, медалі і грамоти гравцям команд «Спортінг» с. Петропавлівка, які зайняли ІІ місце та ФК «Дирдин», що стали третіми.
Результати зіграних матчів:
ФК «Дирдин» - «Спортінг» с. Петропавлівка - 5:2
«Граніт» с. Хлистунівка - Вільшанська ОТГ – 1:2
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/33965401/4f8e7cb4470f86b37f3fc1b6a17946b1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/33965401/3ebcf249ea6cbac14cd0e8d497a6c9f0.jpg)