День пам’яті Чорнобильської трагедії
Дата: 26.04.2021 10:24
Кількість переглядів: 768
З метою належного вшанування в Україні пам'яті жертв техногенної катастрофи та учасників ліквідації наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС Президентом України 9 грудня 2020 року видано Указ №556 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи». З огляду на зміст цього акта Глави держави Городищенською територіальною громадою з нагоди належного вшанування пам'яті жертв Чорнобильської трагедії та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи 26 квітня о 10.00 год. відбудеться мітинг «Вшануємо Героїв Чорнобиля» біля пам’ятного знаку ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/33965401/b8bb192885bbd6db1bce45ce33335988.jpg)
Згадана вище церемонія та заплановані заходи будуть проведені із суворим дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів.