Асоціація міст України
ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
"ОЩАДНИЙ ДІМ"
Розпорядження "Про затвердження Порядку подання запитів на публічну інформацію"

ГОРОДИЩЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


25.07.2011 №119


Про затвердження Порядку складання

та подання запитів на публічну

інформацію, розпорядником якої є

Городищенська міська рада


Керуючись ст. 42, п.8 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади":


1. Затвердити Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Городищенська міська рада Черкаської області (далі по тексту: "міська рада"), що додається.


2. Затвердити форми для подання запиту на отримання публічної інформації (додатки 1-3), що додаються.


3. Установити, що апарат міської ради є розпорядником інформації, якою володіє міська рада, зокрема інформації, яка отримана або створена в процесі здійснення міською радою своїх повноважень та яка перебуває у володінні апарату міської ради, яка отримана або створена апаратом міської ради під час забезпечення діяльності міської ради та яка перебуває у володінні апарату міської ради.


4. Визначити спеціаліста по контролю міської ради спеціально уповноваженою посадовою особою яка організовує роботу з питань запитів на інформацію, що надходять міській раді, як доповнення до основних його посадових обов'язків.


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Перший заступник міського голови                              А.Б. Вибрик