Асоціація міст України
ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
"ОЩАДНИЙ ДІМ"
Новини податкової інспекції

Щомісячний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян


 26 червня 2017 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування.

 Його проведуть фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області для платників м.Черкас, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.

 Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).

  Учасникам пропонується дізнатись порядок обліку та звітності ФОП і громадян; особливості оподаткування доходів від провадження підприємницької діяльності та доходів фізичних осіб; застосування РРО підприємцями; справляння податків із заробітної плати та єдиного внеску. Інформаційний блок триватиме до 40 хв. та сесія питання – відповіді розрахована на 1-2 год. Кожен учасник отримає відповідь на своє питання, фахову консультацію і пораду.

  Тези лекторів та відповіді на запитання будуть викладені після 16-00 год. 26.06.2017 на субсайті ГУ ДФС у Черкаській області.

  Для засвоєння матеріалу та за неможливості прийти на семінар бажаючі можуть переглянути (у т.ч. в ЦОП) вебінар аналогічної тематики.

  Чекаємо запитань для висвітлення на адресу help_payer@ukr.net

  Також запрошуємо усіх бажаючих на щовівторкові консультації підприємців – фізичних осіб і громадян з податкового законодавства.

  Перша консультація відбудеться 20 червня.

 Обслуговують провідні фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області. Податкова консультація працює у центрі обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 111 – перший поверх будівлі головного управління ДФС у Черкаській області).

  Години роботи: 10.00 год. – 16.00 год., обідня перерва: 13.00 год. – 13.45 год.

  Отримати швидку письмову консультацію Головного управління ДФС у Черкаській області можна, направивши листа з запитом на адресу проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net

  Ми працюємо для Вас! За довідками звертатися до Смілянської ОДПІ за телефоном (04733) 4-01-36 Боревич Наталія Олександрівна.
Чи платити податок за зруйноване житло? /Завантажити файл/
З 1 липня запроваджуються нові акцизні марки /Завантажити файл/
За результатами податкового компромісу до бюджету надійшло майже 359 млн. гривень /Завантажити файл/
Права та обов’язки підлітків, які підробляють /Завантажити файл/
До граничного терміну реєстрації РРО підприємцями -- платниками єдиного податку третьої групи залишився 31 робочий день! /Завантажити файл/
Питання звільнення від оподаткування ПДВ операцій з ввезення в Україну та постачання лікарських засобів та медичних виробів /Завантажити файл/
У фіскальній службі нагадали категорії платників, у яких з дня державної реєстрації виникають обов’язки щодо єдиного внеску /Завантажити файл/
Скільки буде коштувати ліцензія на роздрібну торгівлю пивом та чи залежить вартість ліцензії від об’єму продаж? /Завантажити файл/
5-ти відсотковий акцизний податок необхідно сплачувати з 1 січня 2015 року навіть у разі не прийняття органами місцевого самоврядування відповідних рішень /Завантажити файл/